Willowa Aleja II

To osiedle znajdujące się w miejscowości Niemcz w gminie Osielsko. Tworzy je osiem domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeden dom wolnostojący. 

ZAPOZNAJ SIĘ
Z NASZĄ OFERTĄ

Willowa Aleja II

To osiedle nowoczesne, znajdujące się w miejscowości Niemcz w gminie Osielsko. Tworzyć je będzie osiem domów w zabudowie bliźniaczej oraz dwa domy wolnostojące. Budynki w stanie developerskim powstają przy ulicy Kolonijnej.

Wyjątkowość tego osiedla, na tle innych tego typu inwestycji w regionie, podkreśla fakt, że będą to budynki 2 kondygnacyjne z pełnym wykorzystaniem pierwszego piętra, z dachami czterospadowymi, o kącie nachylenia 22 stopni. Osiedle Willowa Aleja nacechowane jest w dużej mierze nowoczesną architekturą z elementami szarości oraz licznymi przeszkleniami. Ta nietuzinkowa stylizacja została wzbogacona o najnowsze rozwiązania myśli technicznej.

Usytuowanie osiedla blisko lasu, zapewni przyszłym jego mieszkańcom spokój i wytchnienie oraz łatwy i szybki dojazd do oddalonej o kilka kilometrów Bydgoszczy. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, poczta.

Domy budowane są w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie wykończenia, oraz energoszczędności, na który składają się między innymi: parapety granitowe na zewnątrz budynku, okna pięciokomorowe, rolety zewnętrzne, antywłamaniowe na parterze budynków, ogrzewanie podłogowe, komfortowy system sterowania ogrzewaniem niezależnie dla parteru i drugiej kondygnacji, instalacja centralnego odkurzania, system alarmowy i wiele innych.

Do posesji będzie prowadzić prywatna wewnętrzna droga pokryta kostką brukową o nazwie Willowa Aleja II.

INWESTYCJE

WILLOWA
ALEJA II

Nowe ekskluzywne osiedla

www.willowaaleja-niemcz.pl
603 45 40 45